Podziemne harce czyli kodowanie w bibliotece.

28 XI w naszej bibliotece odbyły się niezwykłe zajęcia o nazwie “Podziemne harce czyli kodowanie w bibliotece”. Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 11 w Radomiu z niezwykłą ciekawością i zaangażowaniem podjęły wyzwanie rozwikłania zakodowanych zagadek i hieroglifów, ukrytych w naszych magazynach.

Dzieci z zapałem przystąpiły do pracy, używając swoich umiejętności logicznego myślenia i kreatywności. Z łatwością rozwikłały wszystkie zagadki, pokazując swoje zdolności analityczne i kreatywne. Ich radość i entuzjazm były zaraźliwe, a ich sukcesy były świętowane przez wszystkich obecnych.

Zajęcia z kodowania były pełne nauki, zabawy i odkryć. Dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 11 w Radomiu pokazały, że kodowanie i nauka mogą iść w parze z zabawą. Czekamy na kolejne spotkanie!