“Z różnych stron świata” – wernisaż wystawy Leona Pierzchalskiego

“Naszej Biblioteki nie zna świat, ale dzisiaj cały świat pozna nasza Biblioteka” – tymi słowami Dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu, Pan Tomasz Trela otworzył wernisaż wystawy fotograficznej Leona Pierzchalskiego “Z różnych stron świata”.

Wystawę można obejrzeć do 31 grudnia 2022 r. w sali dydaktyczno-wystawowej (I piętro, pok. 116), w godzinach pracy Biblioteki.

Leon Pierzchalski – urodzony w Radomiu, absolwent Technikum Samochodowego i Politechniki Warszawskiej (Wydział Budowy Maszyn). Członek Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego, Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Pasjonat podróży. Od lat zwiedza Europę, Azję, Afrykę, Amerykę Południową. Swoje wyprawy dokumentuje fotograficznie.