Relacja ze spotkania członków sieci i samokształcenia.

We wtorek, 10 października mieliśmy przyjemność spotkać się z członkami sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych. Spotkanie rozpoczęło się od serdecznego powitania i przedstawienia nowych członków sieci. Prezentacji dokonały koordynatorki projektu ze strony Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu, Panie Beata Tomczyk i Paulina Suska. Podczas dyskusji poruszone zostały tematy form współpracy między nami a bibliotekami szkolnymi. Wspólnie opracowaliśmy pomysły na projekty i inicjatywy, które mogą przyczynić się do wzajemnego wsparcia i wymiany wiedzy między naszymi instytucjami. Na zakończenie spotkania ustaliliśmy plan działania na najbliższe miesiące. Zdecydowaliśmy również o terminie kolejnego spotkania, które wyznaczone zostało na 16 października i będzie poświęcone Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w spotkaniu. Jesteśmy pewni, że dzięki takim wydarzeniom nasza praca jako bibliotekarzy staje się jeszcze bardziej satysfakcjonująca i efektywna.