Co nowego w sieci?

Nasze ostatnie spotkanie Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy poświęcone zostało na szkolenie z platformy Canva. Nie mogło zabraknąć obowiązkowej chwili na integrację przy kawie i herbacie. Było to niezwykle przydatne i inspirujące doświadczenie, które na pewno przyda się w naszej pracy.

Chcielibyśmy także przypomnieć, że wciąż można dołączyć do naszej grupy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i wspólnego udziału w naszych spotkaniach i szkoleniach. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w nasze działania. Czekamy na Wasze propozycje i sugestie dotyczące kolejnych tematów spotkań. Do zobaczenia na następnym spotkaniu!

Pozdrawiamy, Zespół Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy