Zwiedzanie Radomia z Pawłem Korbą

10 kwietnia na radomskim rynku miało miejsce spotkanie z Panem Pawłem Korbą, adiunktem w Dziale Historii Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu, zorganizowane przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Radomiu i Muzeum Historii Radomia .

W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele należący do Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Bibliotekarzy “Biblioteka-książka-czytelnik” prowadzonej przez Ewę Wziątek oraz “Mój region i moja ojczyzna” pod opieką Agnieszki Rdzanek , członkowie Klubu Seniora przy Parafii Rzymskokatolickiej pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu wraz z ks. Romanem Adamczykiem oraz inne osoby zainteresowane.

Zebrani wysłuchali wykładu na temat radomskiego rynku w świetle najnowszych badań. Wycieczka była kontynuacją cyklu spotkań zapoczątkowanego promocją wydawnictwa “Arte Fakty”, która odbyła się 15 listopada 2023 r. w naszej Bibliotece.

Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne wydarzenia związane z historią Radomia.