Odwiedziny uczniów PSP Nr 12 w Radomiu

W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć grupę ciekawskich uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Radomiu. Z entuzjazmem i zaciekawieniem przemierzali oni korytarze naszej biblioteki, odkrywając jej tajemnice i zgłębiając wiedzę ukrytą między regałami.

Uczniowie z zainteresowaniem zaglądali do każdego kąta, w tym do tych miejsc, które zazwyczaj pozostają niedostępne dla naszych Czytelników. Było to dla nich niezwykłe doświadczenie, które pozwoliło im lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje biblioteka i jak ważną rolę odgrywa w edukacji i kulturze.

Podczas wizyty uczestniczyli w różnorodnych zajęciach interaktywnych, które pozwoliły im na praktyczne doświadczenie pracy bibliotekarza. Mieli okazję do samodzielnego wyszukiwania książek, a także do nauki o systemie klasyfikacji i organizacji zbiorów.

Zapraszamy wszystkich uczniów do częstych odwiedzin i korzystania z bogatych zasobów Naszej Biblioteki. Do zobaczenia wkrótce!