Obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w bibliotece

Uczniowie klas szóstych PSP Nr 24 w Radomiu mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w naszej bibliotece z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

Podczas tych zajęć zmierzyli się z różnorodnymi wyzwaniami językowymi, takimi jak quizy, łamańce językowe, kalambury, a nawet tworzenie pięknych historii bazujących na zdjęciach i obrazkach. Ich kreatywność i zaangażowanie były niesamowite, a efekty ich pracy imponujące.

Nie tylko doskonale bawili się podczas rozwiązywania zadań, ale również pokazali swoje umiejętności językowe i kreatywność. Przezwyciężyli nawet “trudną” pogodę, zachowując uśmiechy na twarzach i ducha współpracy.

Całe wydarzenie było nie tylko edukacyjne, ale również pełne radości, integracji i wspólnego świętowania języka ojczystego. Uczniowie z dumą przybili piątkę z książką, celebrując swoją miłość do czytania i pisania. To z pewnością był tydzień, który na długo pozostanie w ich wspomnieniach jako czas pełen nauki, zabawy i wzajemnego wsparcia.