Warsztaty teatralne – relacja z zajęć

Podczas kolejnych warsztatów teatralnych uczestnicy mieli okazję zgłębić tajniki pantomimy, doskonalić swoje umiejętności w pracy z głosem oraz tworzyć własne scenariusze. Pod okiem doświadczonych instruktorek, Panie Jolanty Korłub-Ogonkowskiej i Pani Doroty Lewandowskiej, młodzi aktorzy rozwijali swoje talenty i zdobywali nowe umiejętności.

Atmosfera na zajęciach była pełna entuzjazmu i zaangażowania. Uczestnicy wspólnie pracowali nad scenami, wymyślając dialogi i kreując postaci. Dzięki wsparciu i wskazówkom instruktorek, każdy z uczestników miał możliwość wyrażenia siebie i rozwinięcia swojego talentu aktorskiego.

Zaproszenie do udziału w V Młodzieżowym Przeglądzie Teatralnym zostało przyjęte z entuzjazmem. Dzieci i młodzież chętnie zgłaszają się do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, mając nadzieję na zaprezentowanie swoich umiejętności i zdobycie cennych doświadczeń sceniczych.

Rekrutacja do udziału w przeglądzie nadal trwa, dlatego wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału i pokazania swojego talentu na scenie. Już teraz czekamy z niecierpliwością na występy młodych aktorów podczas V Młodzieżowego Przeglądu Teatralnego.