Pierwsza wizyta w bibliotece przedszkolaków z Publicznego Przedszkola Nr 11 w Radomiu.

Dziś mieliśmy przyjemność gościć w naszej Bibliotece przedszkolaków z Publicznego Przedszkola Nr 11 w Radomiu. Dzieci były bardzo ciekawe i pełne energii, gotowe do odkrywania nowych rzeczy.

Na początku zwiedziliśmy Bibliotekę. Dzieci mogły zobaczyć różne rodzaje gromadzonych zbiorów bibliotecznych. Były pod wrażeniem różnorodności książek i technik pisania.

Następnie przedszkolaki wzięły udział w zabawach ruchowych, które przygotowaliśmy specjalnie dla nich. Skakały, tańczyły i biegały, sprawiając wiele radości zarówno sobie, jak i nam.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że przedszkolaki miło spędziły czas w naszej Bibliotece. Zapraszamy ich serdecznie ponownie!