Mazowieckie Kluby Integracyjne (MaKI)

Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu we współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza dzieci i rodziców z Ukrainy, do wzięcia udziału w działaniach edukacyjnych, które odbywać się będą pod szyldem Mazowieckich Klubów Integracyjnych (MaKI).

Mazowieckie Kluby Integracyjne (MaKI) działają w ramach projektu „Mazowsze dla Ukrainy”, który jest finansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w zajęciach twórczych, integracyjnych, ruchowych, artystycznych, które odbywać się będą w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Zajęcia będą realizowane w Bibliotece Pedagogicznej, jej filiach oraz w MSCDN. Oddział w Radomiu.

Osoby zainteresowane udziałem w działaniach edukacyjnych w ramach projektu MaKI zapraszamy do kontaktu: promocja@bp.radom.pl; nr tel. 48 345 95 50.