Noc Bibliotek pełna niespodzianek

W piątek 6 października, po raz kolejny w naszej Bibliotece zorganizowaliśmy Noc Bibliotek. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy wiele atrakcji. Podczas imprezy można było przejść przez „mroczny las”, uczestniczyć w grze terenowej, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ulubionymi postaciami z bajek, wysłuchać opowiadania baśni, obejrzeć spektakl teatralny „Legenda o Złotej Kaczce”, ścigać się robotami.  Nasi Goście mogli sprawdzić swoje umiejętności sportowe na torze przeszkód. Pracownicy Biblioteki przebrani za postacie z bajek malowali uczestnikom twarze. W organizowaniu imprezy pomogli nam:  Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Integracyjna im. Jana Pawła II w Radomiu, Teatr Resursa, Baśnie z Sześciu Stron Świata, Hufiec ZHP Radom-Miasto. Serdecznie dziękujemy za współpracę. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.