Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego czas zacząć

Choć Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego na świecie obchodzony jest 21 lutego, my nie mogliśmy się doczekać i zaczęliśmy działać już teraz.

Pani Izabela Golińska odwiedziła dzieci z Przedszkola Publicznego nr 8 w Radomiu, aby przeprowadzić gry i zabawy językowe. Przedszkolaki rozwiązywały rebusy, dzielnie wymawiały łamańce językowe, zagrały w grę logopedyczną “Wyścig do pralki”, wzięły udział w zabawie rytmiczno-logopedycznej do piosenki “Jadę, jadę…” oraz wykonały prace plastyczne “plastelinowy alfabet”. Na zakończenie zajęć każdy przedszkolak otrzymał dyplom za swój aktywny udział w zajęciach.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content