Grę miejską czas zacząć

Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu oraz MSCDN w Radomiu zaprasza rodziny oraz grupy zorganizowane (klasy) do gry miejskiej, pt. “zGRAni”. Polega ona na wskazaniu określonych obiektów znajdujących się na terenie Radomia. Uczestnictwo w grze możliwe jest w dniach od 10 maja do 18 czerwca 2023r. Warunkiem udziału jest wstawienie przez uczestników finałowego zdjęcia z rozstrzygnięcia gry (ostatniego punktu w jej treści) na swoim profilu FB/IG oraz oznaczenie Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu (FB/IG) i MSCDN Wydział w Radomiu (FB). Potwierdzenie udziału w grze zostanie wysłane za pomocą komunikatora FB/IG. Uczestnicy są zobowiązani przesłać wszystkie wymagane zdjęcia jako dowód przejścia gry. Organizatorzy zweryfikują poprawność realizacji zadań.

Pliki do pobrania

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content