Grę miejską czas zacząć

Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu oraz MSCDN w Radomiu zaprasza rodziny oraz grupy zorganizowane (klasy) do gry miejskiej, pt. “zGRAni”. Polega ona na wskazaniu określonych obiektów znajdujących się na terenie Radomia. Uczestnictwo w grze możliwe jest w dniach od 10 maja do 18 czerwca 2023r. Warunkiem udziału jest wstawienie przez uczestników finałowego zdjęcia z rozstrzygnięcia gry (ostatniego punktu w jej treści) na swoim profilu FB/IG oraz oznaczenie Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu (FB/IG) i MSCDN Wydział w Radomiu (FB). Potwierdzenie udziału w grze zostanie wysłane za pomocą komunikatora FB/IG. Uczestnicy są zobowiązani przesłać wszystkie wymagane zdjęcia jako dowód przejścia gry. Organizatorzy zweryfikują poprawność realizacji zadań.