“Wszystko w naszych rękach” – konferencja i warsztaty

Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu zaprasza na konferencję i warsztaty pt. “Wszystko w naszych rękach – o metodach zarażania czytaniem w teorii i praktyce”.

  • Marta TrojanowskaFilia nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu, temat: “Kraina Czarów może być wszędzie… Propozycje działań animacyjnych wokół powieści Lewisa Carrolla”.
  • Ewa WziątekX Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego w Radomiu, temat: “Czytamy, odkrywamy i działamy – promocja czytelnictwa wśród młodzieży”.
  • Zbigniew Trysiński Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu Filia w Lipsku, temat: “Jak to robią inni – przegląd metod i sposobów zachęcających do czytania”.
  • Karolina SzczęsnaPubliczne Przedszkole nr 1 w Radomiu, temat: “Kanon lektur dla klas I-III jako atrakcyjna forma dla młodego czytelnika”.

Konferencja odbędzie się 26.10.2022 r. o godzinie 15.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Radomiu, w Sali Konferencyjnej na parterze. Obowiązuje rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie biblioteki lub w wydarzeniu na FB. Link do formularza: https://tiny.pl/w7jcv

Warsztaty poprowadzi Grażyna Sobieska-Szostakiewicz – pedagog ze specjalnością resocjalizacji społecznie niedostosowanych, socjoterapeutka, instruktorka teatralna, trenerka Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów “Klanza”, wychowawca młodzieży, laureatka (wespół z Anną Sadowską) nagrody za upowszechnianie czytelnictwa w Konkursie Książka Roku 2020 Polskiej Sekcji IBBY, temat: “Jestem tym, co daję innym – literatura inspiracją do działań animacyjnych”.

Warsztaty odbędą się 26.10.2022 r. ok. godz 16.30 (po konferencji) w Bibliotece Pedagogicznej w Radomiu, w sali nr 116 (I piętro). Obowiązuje rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie biblioteki lub w wydarzeniu na FB. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Link do formularza: https://tiny.pl/w7jcb. Organizator wydaje potwierdzenia udziału w konferencji i w warsztatach. Udział w obu wydarzeniach jest bezpłatny.

Pliki do pobrania

Podobne wpisy