Katalogi

  • Katalog Integro – zawiera opisy bibliograficzne  książek, czasopism, filmów, książek mówionych, płyt CD i winyli. Za jego pomocą masz możliwość zamawiania i rezerwowania dokumentów bibliotecznych należących do zbiorów naszej biblioteki 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
  • Bibliografia M21 – zawiera opisy bibliograficzne artykułów z czasopism gromadzonych w naszej bibliotece.
  • Platforma IBUK Libra – serwis należący do Wydawnictwa Naukowego PWN zapewniający dostęp online do wybranych publikacji akademickich i naukowych w języku polskim. Platforma udostępnia publikacje w wersji elektronicznej, która umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem. Dostęp do tej bazy możliwy jest po otrzymaniu w jednej z naszych agend kodu PIN.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content