Relacja z świątecznych Spotkań Rodzinnych

Rodzina, ach rodzina…. , te słowa wywołały wzruszenie podczas uroczystych „Spotkań Rodzinnych”, zorganizowanych przez Naszych Przyjaciół z Ukrainy. Gości przywitali Pan Bogusław Tundzios – Kierownik MSCDN Wydział w Radomiu i Pan Tomasz Trela, Dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu. Uroczystość uwieczniły występy śpiewaków, tancerzy i aktorów. Dzieciom biorącym udział w konkursie plastycznym „Świąteczne zwyczaje w mojej rodzinie” wręczono nagrody. Wszyscy zaproszeni goście otrzymali upominki, delektowali się pysznymi ukraińskimi daniami. Dziękujemy naszym Przyjaciołom z Caritas Diecezji Radomskiej i wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji spotkania. Organizatorką i prowadzącą spotkanie była Pani Nadia Rubaniak – pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu.