Magiczne spotkanie z teatrzykiem kamishibai.

W Publicznym Przedszkolu Nr 5 w Radomiu odbyły się niezwykłe zajęcia, podczas których dzieci miały okazję uczestniczyć w teatrzyku kamishibai. Prowadzącą zajęcia Agnieszka Krzyczkowska, rozpoczęła zajęcia od przywitania i wprowadzenia dzieci w tematykę teatrzyku kamishibai.

Gdy dzieci usiadły wokół małego teatrzyku, prowadząca korzystając z kolorowych obrazków, zaczęła opowieść “O panach palcach”. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali opowieści i nie mogli oderwać wzroku od pięknych ilustracji. Pani Agnieszka zachęcała dzieci do aktywnego uczestnictwa w bajce, zadając pytania i proponując interakcję.

Zajęcia z teatrzykiem kamishibai w Publicznym Przedszkolu Nr 5 w Radomiu były niezapomnianym doświadczeniem dla dzieci. Dzięki nim dzieci miały okazję rozwijać swoje umiejętności artystyczne, wyobraźnię i kreatywność. Wspaniała atmosfera i zaangażowanie dzieci sprawiły, że te zajęcia na pewno na długo pozostaną w ich pamięci.