Noc Bibliotek – 2023

Ikonografika - Noc Biblioteka - 2023

Już 6 października o godz. 18.00 odbędzie się w Bibliotece Pedagogicznej w Radomiu Noc Bibliotek. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs na FB. Wystarczy odnaleźć na filmie ukryte zwierzę i wpisać w komentarzu wierszowaną odpowiedź (regulamin konkursu w załączniku poniżej).

Noc Bibliotek to wydarzenie kulturalne, organizowane przez naszą Bibliotekę we współpracy ze wspaniałymi partnerami:

• Publiczną Szkołą Podstawową Nr 14 Integracyjną im. Jana Pawła II w Radomiu;
  • Teatrem Resursą;
  • Baśniami z Sześciu Stron Świata;
  • Hufcem ZHP Radom-Miasto.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Radomska Grupa Mediowa (Radio Rekord, TV Dami, CoZaDzien.pl, 7 Dni). Nasze działania wspiera sponsor: Studium Doskonalenia Kadr Oświatowych.

Podczas Nocy Bibliotek wydarzy się wiele, m.in. będzie można odwiedzić pokój strachu, fotobudki, balonowy basen, zobaczyć występy teatralne, wysłuchać opowiadania baśni, sterować robotami, brać udział w grze terenowej i zabawach.

Warto przyjść i sprawdzić, co dla Was przygotowaliśmy. Zapraszamy całe rodziny! Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia.