Myśl krytycznie – zajęcia z dziećmi z PSP Nr 31 w Radomiu

Jak możemy obronić się przed działaniem fake newsów? Do jakich wartości odwołują się reklamy i gdzie w tym wszystkim jest prawda? Nad takimi zagadnieniami zastanawiali się uczniowie klasy 5a i 5b, analizowali, badali, zadawali pytania, kwestionowali i przedstawiali swoje wnioski. Zajęcia odbyły się w ramach projektu edukacyjnego “Myśl krytycznie”, zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Radomiu. Fotorelacja z zajęć poniżej.

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay