„Radomskie harce z książką” klasy VIIb z PSP Nr 33 w Radomiu dobiegły końca

W dniu 4 kwietnia 2023 r. na zakończenie projektu czytelniczego „Radomskie harce z książką” odwiedziła naszą Bibliotekę klasa VII b PSP Nr 33 w Radomiu. Uczniom towarzyszyły: wychowawczyni p. Ilona Ślusarczuk oraz koordynator projektu p. Anna Franaszczyk. Wycieczkę po Bibliotece poprzedziło wręczenie nagród za wykonanie najładniejszego lapbooka pt. “Radom moim miastem”. Lapbooki (czyli interaktywne teczki tematyczne) zostały przygotowane przez uczniów pod kierunkiem nauczycielki Anny Filipkiewicz w ramach lekcji geografii. Następnie nasi goście udali się na „podziemne harce z książką” w magazynie. Wszystkim nauczycielom i i uczniom uczestniczącym w realizacji w projektu serdecznie dziękujemy za kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie. Zapraszamy do dalszej współpracy!