“Kolorowy Potwór” w Publicznym Przedszkolu Nr 21 w Radomiu

23 marca 2023 r. nasze koleżanki Izabela Golińska i Monika Jabłońska poprowadziły zajęcia edukacyjne z dziećmi z Publicznego Przedszkola Nr 21 w Radomiu w ramach realizacji projektu czytelniczego pt. “W krainie uczuć z Kolorowym Potworem”. Celem opracowanego przez nasze koleżanki projektu jest opanowanie umiejętności rozpoznawania i nazywania podstawowych emocji, szanowania emocji swoich i innych osób, szukania wsparcia w sytuacjach trudnych emocjonalnie, wczuwania się w emocje innych osób. Wszystkie te umiejętności przedszkolaki nabywają uczestnicząc w grach i zabawach inspirowanych książką Anny Llenas, pt. “Kolorowy potwór”. Uzupełnieniem spotkania były zajęcia relaksacyjne i oddechowe inspirowane jogą (wykorzystano książki: F. Odevall, K. Lundström “Bose stópki”, K.P., “Joga dla dzieci i ich dorosłych : 100+ fajnych ćwiczeń jogi i mindfulness do wspólnej praktyki”). Poniżej fotorelacja z zajęć.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content