Nowości DVD z października 2020

Okładka filmuOpis bibliograficzny filmu:
Zdjęcie okładki filmu Harriet: "Czarnoskóra kobieta w kapeluszu z bronią w rękuHarriet [Film] / reżyseria Kasi Lemmons ; scenariusz Gregory Allen Howard, Kasi Lemmons. - Wrocław : Filmostrada, (prod. 2019), 2020.
Zdjęcie okładki filmu: "Kobieta w niebieskawej poświacie  stojąca na tle żółtego zegara" Grafika utrzymana w komiksowym stylu.Watchmen [Film]. Płyta 1 / reżyseria Nicole Kassell, Stephen Williams ; scenariusz Damon Lindelof, Nick Cuse, Lila Byock ; twórca serialu Damon Lindelof ; DC Comics ; HBO. - Warszawa : Galapagos, (prod. 2019), 2020.Williams ; scenariusz Damon Lindelof, Nick Cuse, Lila Byock ; twórca serialu Damon Lindelof ; DC Comics ; HBO. - Warszawa : Galapagos, (prod. 2019), 2020.
Zdjęcie okładki filmu: "Kobieta w niebieskawej poświacie  stojąca na tle żółtego zegara" Grafika utrzymana w komiksowym stylu.Watchmen [Film]. Płyta 2/ reżyseria Nicole Kassell, Stephen Williams ; scenariusz Damon Lindelof, Nick Cuse, Lila Byock ; twórca serialu Damon Lindelof ; DC Comics ; HBO. - Warszawa : Galapagos, (prod. 2019), 2020.
Zdjęcie okładki filmu: "Kobieta w niebieskawej poświacie  stojąca na tle żółtego zegara" Grafika utrzymana w komiksowym stylu.Watchmen [Film]. Płyta 3 / reżyseria Nicole Kassell, Stephen Williams ; scenariusz Damon Lindelof, Nick Cuse, Lila Byock ; twórca serialu Damon Lindelof ; DC Comics ; HBO. - Warszawa : Galapagos, (prod. 2019), 2020.
Zdjęcie okładki filmu: "Stojąca Kobieta ubrana w białą suknię z przewieszoną przez ramię ładownicą z bukietem kwiatów w dłoni"Zabawa w pochowanego [Film] / reżyseria Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett ; scenariusz Guy Busick, R. Christopher Murphy. - Warszawa : Imperial Cinepix, (prod. 2019), 2020.
Zdjęcie okładki filmu: Twarz mężczyzny widoczna w szczelinie czerwonego tła.Doktor Sen [Film] / reżyseria, scenariusz Mike Flanagan. - Warszawa : Galapagos, (prod. 2019), 2020.
Twarze zakochanych kobiety i mężczyzny na tle wojskowego samolotuPiloci : musical [Film] / libretto, reżyseria Wojciech Kępczyński. - Warszawa : Teatr Roma, (prod. 2019), 2020.
Zdjęcie okładki filmu: wizerunek całujących się kochanków na tle profilu mężczyzny Żelazny most [Film] / reżyseria, scenariusz Monika Jordan-Młodzianowska. - Warszawa : Telewizja Polska, (prod. 2019), 2020.
Zdjęcie okładki filmu: Oświecone szczyty majestatycznej góry.Ostatnia góra [Film] reżyseria Dariusz Załuski ; scenariusz Dariusz Załuski, Anna Maria Filipow. - Warszawa : Mayfly, (prod. 2019), 2020.
Zdjęcie okładki filmu: Młoda ładna dziewczyna  w tanecznej pozieSalma w krainie dusz [Film] / reżyseria Carlos Gutierrez Medrano ; scenariusz Eduardo Ancer, Juan J. Medina, Pancho Rodriguez. - Warszawa : Kino Świat, (prod. 2019), 2020.
Zdjęcie okładki filmu: twarze głównych bohaterów na tle wizerunku ptaka z rozpostartymi skrzydłami  Trzy sekundy [Film] / reżyseria Andrea Di Stefano ; scenariusz Matt Cook, Rowan Joffe, Andrea Di Stefano. - Warszawa : Monolith Films, (prod. 2019), 2020.
Zdjęcie okładki filmu: biała kobieta w średnim wieku zwrócona twarzą w stronę widza, jej twarz wyraża obawęKołysanka [Film] / reżyseria Lucie Borleteau ; scenariusz Lucie Borleteau, Jeremie Elkaim, Maiwenn. - Warszawa : Best Film, (prod. 2019), 2020.
Zdjęcie okładki filmu: starszy mężczyzna uniesiony nad stołem spogląda gniewnie na siedzących po obu stronach stołu członków rodziny. Sukcesja [Film]. Sezon 2 / reżyseria Mark Mylod, Andrija Parekh, Shari Springer-Berman, Pobert Pulcini ; scenariusz Jesse Armstrong, Jon Brown, Tony Roche, Georgia Pritchett ; HBO. - Warszawa : Galapagos, (prod. 2019), 2020.
Zdjęcie okładki filmu: przytuleni do siebie kobieta z mężczyzną na tle pistoletu Jak zostałem gangsterem : historia prawdziwa [Film] / reżyseria Maciej Kawulski ; scenariusz Krzysztof Gureczny. - Warszawa : Wydawnictwo Agora, (prod. 2019), 2020.
Zdjęcie okładki filmu: Eleganci mężczyzna i mała dziewczynka oparci o ścianę w tej samej pozycji spoglądają w tym samym kierunku.Mój przyjaciel szpieg [Film] / reżyseria Peter Segal ; scenariusz Jon Hoeber, Erich Hoeber. - Warszawa : Monolith Films, prod. 2020