Zapraszamy na spotkanie z Wojciechem J. Jabłońskim – redaktorem i wydawcą publikacji “Radomir”.

Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu serdecznie zaprasza na spotkanie z Wojciechem J. Jabłońskim, redaktorem i wydawcą publikacji pt. “Radomir” wydanej na wzór publikowanego w latach 1985-1989 kwartalnika radomskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Pozycja ta została poświęcona dziejom Radomia i dziedzictwu kulturowemu regionu radomskiego. W spotkaniu wezmą także udział: Danuta Bartoszuk – poetka, która odczyta wiersz „Marzyciel” i radomski bard Cezary Jawoszek. Wydarzenie odbędzie się 28 lutego o godzinie 15.00 w siedzibie Biblioteki przy ulicy Kościuszki 5a (I piętro) w Sali Dydaktyczno -Wystawowej.  Wstęp wolny. Podczas spotkania będzie można zakupić pozycję pt. „Radomir” i uzyskać podpis redaktora.

Zaproszenie na spotkanie z Jabłońskim Wojciechem