Wystawa Pawła Dobrowolskiego

Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu zaprasza na wystawę grafik Pawła Dobrowolskiego, studenta ostatniego roku Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Paweł Dobrowolski to rysownik, inne jego aktywności to video-art oraz malarstwo. Student praskiej AVU jako uczestnik programu ERASMUS. Realizator wielu zleceń na usługi plastyczne, w tym murale. Zawodowo grafik w różnych agencjach reklamowych. Świadomość artystyczna powstawała w nim poprzez równoległe kształcenie się jako plastyk oraz jako osoba znajdująca się pod wpływem kultury graffiti. Uczestnik kilku wystaw w Polsce i jednej w Pradze. Autor wydarzenia w 2017 roku “Grafika Bezdomna”. Twórca marki Licho, produkuje torby z materiału, na których umieszcza swoje grafiki. Jego pasją poza sztukami wizualnymi jest muzyka, w której pragnie pozostać amatorem. Wystawa, na którą mamy przyjemność zaprosić, nosi tytuł “Grafika i Malarstwo Jakotakie” a oglądać ją można w sali Centrum Internetowego Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. Kościuszki 5A od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18 (oprócz soboty). Wernisaż wystawy odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 17. Wstęp wolny. Zapraszamy!