„Radomskie harce z książką” klasy VIIa z PSP Nr 33 w Radomiu dobiegły końca

W dniu 14 kwietnia na zakończenie projektu czytelniczego „Radomskie harce z książką” tym razem odwiedziła naszą Bibliotekę klasa VII a PSP Nr 33 w Radomiu. Uczniom towarzyszyły: wychowawczyni p. Edyty Okomskiej oraz koordynator projektu p. Anna Franaszczyk. Wycieczkę po Bibliotece poprzedziło wręczenie nagród za wykonanie najładniejszych lapbooków pt. ”Radom moim miastem”. Zwycięscy oprócz dyplomów otrzymali także darmowe bilety do „Muzeum Historii Radomia”. Lapbooki (czyli interaktywne teczki tematyczne) zostały przygotowane przez uczniów pod kierunkiem nauczycielki Anny Filipkiewicz w ramach lekcji geografii. Następnie nasi goście udali się na „podziemne harce z książką” w magazynie. Wszystkim nauczycielom i  uczniom uczestniczącym w realizacji w projektu serdecznie dziękujemy za kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie. Zapraszamy do dalszej współpracy!