Wernisaż VI Dorocznej Wystawy Klubu Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Łucznik w Radomiu.

Wernisaż VI Dorocznej Wystawy Klubu Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Łucznik w Radomiu dobiegł końca. Autorzy eksponowanych zdjęć to : Małgorzata Budzisz, Zenon Fiuk, Stanisław Gąsior, Ewa Kutyła, Remigiusz Kutyła, Marta Kaczorowska – Nowak, Monika Kowalczewska, Grzegorz Nowak, Barbara Polakowska, Joanna Poprawska, Anna Stańczyk, Piotr Ślusarczyk, Justyna Wolanin, Stanisław Wolanin, Dorota Wólczyńska, Dariusz Kulik. Wystawa prezentuje zdjęcia z Polski, Paryża, Szwecji i Norwegii. Objęta jest patronatem Komisja Fotografii Krajoznawczej ZG PTTK. Zapraszamy do oglądania wystawy do 31.12.2023, sala 116 (I piętro).