Spotkanie z Pawłem Korbą z Muzeum Historii Radomia – inspiracje do działań edukacji regionalnej.

W środę 15 listopada gościliśmy p. Pawła Korbę, adiunkta w Dziale Historii Muzeum im. Jacka Malczewskiego, na co dzień pracującego w Muzeum Historii Radomia. W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele należący do sieci współpracy nauczycieli bibliotekarzy “Biblioteka-książka- czytelnik” prowadzonej przez Ewę Wziątek oraz “Mój region i moja ojczyzna” pod opieką Agnieszki Rdzanek. Sieci te działają przy Radomskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli. Usłyszeliśmy wiele nieznanych informacji na temat radomskiego Rynku oraz szereg inspiracji do działań w zakresie edukacji regionalnej. Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy do nas na kolejne spotkania.