Uczniowie PSP im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach w naszym escape roomie.

19 października, uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach odwiedzili naszą bibliotekę na niezapomniane zajęcia w escape room. Prowadzące zajęcia Panie Katarzyna Walczak i Beata Tomczyk rozpoczęły je od krótkiego wprowadzenia do świata escape room. Kiedy drzwi do pomieszczeń escape room zostały otwarte, uczestnicy gry natychmiast wciągnęli się w świat zagadek i tajemnic. Każdy pokój oferował unikalne wyzwania, które wymagały zarówno umiejętności logicznego myślenia, jak i pracy zespołowej. Uczniowie musieli współpracować, aby rozwiązać szereg zagadek i uciec z pokoju przed upływem czasu. Zajęcia z escape room okazały się nie tylko ekscytującą przygodą, ale także cennym narzędziem edukacyjnym, podczas którego uczniowie rozwijają swoje umiejętności rozwiązywania problemów, komunikacji i pracy zespołowej. Wszystko to oczywiście pod presją czasu. Uczniowie opuścili bibliotekę z uśmiechami na twarzach i pełni wrażeń.