Gra biblioteczna z udziałem dzieci z PSP Nr 22 w Radomiu

Nasza gra biblioteczna cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W piątek, 19 maja uczestniczyły w niej uczniowie klasy 2 z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Reja w Radomiu. Sądząc po emocjach jakie towarzyszyły rozwiązywaniu zagadek, taka forma prowadzenia zajęć podobała się dzieciom. Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay