Nowości dla nauczycieli (03.2019)

100 pomysłów dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych : wspomaganie uczniów z autyzmem / Claire Bullock ; przekład Karol Jaroszewski. Gdańsk : Harmonia Universalis, 2018.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych
Higiena osobista : potrzeby fizjologiczne / [opracowanie merytoryczne i graficzne Ewa Święcicka]. Gdańsk : Wydawnictwo Harmonia - Grupa Wydawnicza Harmonia, 2019. (Materiały Edukacyjne dla Uczniów z Niepełnosprawnością Intelektualną). Zgodne z nową podstawą programową MEN.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Materiały pomocnicze
Dopasuj do kształtu : materiały do ćwiczeń percepcji wzrokowej / [opracowanie merytoryczne i graficzne Magdalena Hinz]. Gdańsk : Wydawnictwo Harmonia, 2018.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Rozwój psychofizyczny dziecka
Wargi parskają i pięknie głoski wypowiadają : ćwiczenia logopedyczne dla starszaka / Aleksandra Sadowska-Krajewska ; ilustracje Marcelina Krzemińska. Kraków : Oficyna Wydawnicza "Impuls", cop. 2018.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Korekcja mowy
Program nauczania wychowania fizycznego dla branżowej szkoły I i II stopnia wraz z planami pracy i kryteriami oceniania : "Ruch - zdrowie dla każdego 4" / Stanisław Żołyński. Rzeszów : Wydawnictwo Oświatowe Fosze, cop. 2019.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Wychowanie fizyczne (przedmiot szkolny)
Szkoła oparta na współpracy : 61 obszarów współpracy, podział zadań, ważna rola rodziców / [Małgorzata Celuch]. - Warszawa : Wiedza i Praktyka. Oświata Grupa Wydawnicza, copyright 2019.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Prawo oświatowe
Nowe scenariusze zajęć dla nauczycieli pedagogów i rodziców / Agniesznka Kozdroń. Warszawa : Difin, 2019.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Gry edukacyjne
Wycieczki i imprezy szkolne według nowych zasad : organizacja, dokumentacja, terminy / [Małgorzata Celuch, Dariusz Skrzyński, Bożena Winczewska]. - Stan prawny 1 czerwca 2018. - Warszawa : Oświata Grupa Wydawnicza - Wydawnictwo Wiedza i Praktyka, cop. 2018.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Wycieczka szkolna
BHP w placówkach oświatowych / Małgorzata Celuch, Bożena Winczewska, Leszek Zaleśny. Warszawa : Wydawnictwo Wiedza i Praktyka, 2019.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Szkolnictwo
Bingo matematyczne : gry matematyczne dla uczniów klas VII-VIII szkoły podstawowej / Joanna Świercz. - Opole : Wydawnictwo Nowik, 2019.

Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Matematyka (przedmiot szkolny)

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay