“Szczęśliwy zwierzak w obiektywie” – wernisaż wystawy

22 maja 2023r. w Bibliotece Pedagogicznej odbył się wernisaż prac ponkursowych “Szczęśliwy zwierzak w obiektywnie”. Wystawę otworzył dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu, Pan Tomasz Trela, który mówił o działaniach na rzecz dobra zwierząt, odpowiedzialności oraz wrażliwości i empatii wobec zwierząt. Uczestnikami byli zaproszeni goście, przede wszystkim autorzy prac konkursowych. W spotkaniu wzięło udział również Radio Plus. Za ogromne wsparcie i pomoc w organizacji wystawy dziękujemy pracownikom i dyrekcji Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu. Wszystkim autorom prac konkursowych gratulujemy. Wystawę można oglądać do 30.08.2023 r. w sali nr 116 naszej Biblioteki. Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.