“Szczęśliwy zwierzak w obiektywie” – wernisaż wystawy

22 maja 2023r. w Bibliotece Pedagogicznej odbył się wernisaż prac ponkursowych “Szczęśliwy zwierzak w obiektywnie”. Wystawę otworzył dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu, Pan Tomasz Trela, który mówił o działaniach na rzecz dobra zwierząt, odpowiedzialności oraz wrażliwości i empatii wobec zwierząt. Uczestnikami byli zaproszeni goście, przede wszystkim autorzy prac konkursowych. W spotkaniu wzięło udział również Radio Plus. Za ogromne wsparcie i pomoc w organizacji wystawy dziękujemy pracownikom i dyrekcji Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu. Wszystkim autorom prac konkursowych gratulujemy. Wystawę można oglądać do 30.08.2023 r. w sali nr 116 naszej Biblioteki. Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content