Gry bibliotecznej, pt. “Przygody Pana Kleksa w bibliotece” ciąg dalszy

Gra biblioteczna pt. “Przygody Pana Kleksa w bibliotece” jest końcowym etapem projektu czytelniczego pt. “Książka żyje, czaruje, wędruje”. Dziś z zagadkami zmagali się uczniowie klasy 4b z PSP nr 33 w Radomiu. Za scenariusz tej zabawy odpowiedzialna jest pani Monika Jabłońska oraz pan Tomasz Reszko, którzy również stanęli na czele drużyn, biorących udział w zabawie. Uczniowie podczas zajęć przypominają sobie treść lektury “Akademia Pana Kleksa”, piszą list do swojego profesora, odczytują treść poleceń używając kodu QR, gotują potrawę wg przepisu oraz mierzą się z rupieciarnią Akademii. Wszystkich zainteresowanych udziałem w grze zapraszamy do kontaktu z biblioteką. Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.