“Moja, Twoja, Nasza Biblioteka” – fotorelacja z konferencji

W dniu 10 maja 2023 r. w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odbyła się konferencja pt. “Moja, Twoja, Nasza Biblioteka” została zorganizowana przez Bibliotekę Pedagogiczną w Radomiu we współpracy z Radomskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli. Prelegentami byli: dr hab. Anna Spólna, prof. UTH w Radomiu; Przemysław Czaja – Dyrektor Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu; Marta Trojanowska – kierownik Biblioteka Borki – Filia nr 9 MBP w Radomiu; Ewa Wziątek – doradca metodyczny Radomskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz Ewa Pachniak – kierownik Wydziału Informacyjno – Bibliograficznego Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu. Zapraszamy do fotorelacji z konferencji.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content