“Młodzi, zdolni, fototechniczni” – wernisaż wystawy Zespołu Szkół Skórzano- Odzieżowych, Stylizacji i Usług- Szkoła Mody

“Młodzi, zdolni, fototechniczni” to tytuł wystawy prac fotograficznych uczniów Zespołu Szkół Skórzano- Odzieżowych, Stylizacji i Usług- Szkoła Mody w Radomiu, którą można oglądać w naszej bibliotece od piątku 17 marca. Prezentowane prace powstały pod kierunkiem Pana Remigiusza Sitka. Twórczyniami fotografii są uczennice tej szkoły: Alicja Sieczkowska, Amelia Drab, Dominika Wiśniewska, Julia Kozieł, Klaudia Gruszka, Gabriela Gruszczyńska, Natalia Rola, Nela Szostek, Nikola Łomżyńska, Oliwia Płusa, Sandra Czerwonka, Viktoria Vujtowicz, Weronika Maruszczak, Wiktoria Celi, Zuzanna Rapczyńska, Lena Konopka.