“Młodzi, zdolni, fototechniczni” – wernisaż wystawy fotograficznej Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej “Młodzi, zdolni, fototechniczni” Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu, który odbędzie się 17 marca 2023 roku o godzinie 17.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Radomiu, ul. Kościuszki 5a.
Twórczyniami fotografii są uczennice: Alicja Sieczkowska, Amelia Drab, Dominika Wiśniewska, Julia Kozieł, Klaudia Gruszka, Gabriela Gruszczyńska, Natalia Rola, Nela Szostek, Nikola Łomżyńska, Oliwia Płusa, Sandra Czerwonka, Viktoria Vujtowicz, Weronika Maruszczak, Wiktoria Celi, Zuzanna Rapczyńska, Lena Konopka. Prace powstały pod kierunkiem Pana Remigiusza Sitka.