“Radomskie Power Women” – relacja ze spotkania

Słaba płeć? Zapomnijcie! Po wczorajszym spotkaniu już wiemy, że w kobietach jest siła, pasja i radość z każdego dobrze przeżytego dnia. O tym podczas wieczoru pod hasłem “Radomskie Power Women” przekonały nas panie Krystyna Wydra, Beata Koptas,  Katarzyna Rudkowska oraz Jolanta Biernat. To pełne ciepła i ciekawych opowieści spotkanie pokazało, że warto mieć w życiu swoje miejsce, wokół siebie bliskich ludzi a na horyzoncie marzenia do spełnienia. Wszystkim Paniom ogromnie dziękujemy za ten wieczór, pozostanie on na długo w naszych sercach. Przybyłym Paniom, a szczególnie nauczycielom należącym do sieci współpracy nauczycieli bibliotekarzy “Biblioteka – książka – czytelnik” prowadzonej przez Ewę Wziątek oraz “Mój region i moja ojczyzna” pod opieką Agnieszki Rdzanek (działających przy Radomskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli), serdecznie dziękujemy za przybycie.