Radomskie Power Women

Marzec to miesiąc kobiet. Z tej okazji Biblioteka Pedagogiczna wraz z Radomskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli zaprasza na spotkanie z czterema Paniami, które wiedzą, czym jest siła, odwaga i pasja. W swoich działaniach nie unikają wyzwań. Projekty, które realizują, są niezwykłe i ambitne. Choć z pozoru reprezentują różne światy, łączy je jedno: miłość do naszego miasta. Zapraszamy do wspólnej rozmowy o tym, jak być sobą w tych niełatwych dla kobiet czasach. Zaproszone Panie to: Krystyna Wydra – nauczycielka,  zapalona turystka i działaczka Oddziału Miejskiego PTTK w Radomiu, członkini zarządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Radomskiej Rady Seniorów, Beata Koptas – nauczycielka muzyki i jęz. polskiego, liderka zespołu „Pod Strzechą”,  Katarzyna Rudkowska – Ksiądz wikariusz w Parafii Ewangelicko – Augsburskiej oraz kierowniczka artystyczna Chóru Ewangelickiego im. Oskara Kolberga w Radomiu, a także Jolanta Biernat – nauczycielka – bibliotekarka, inicjatorka Regionalnego Konkursu Pięknego Czytania, propagatorka działań Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich.
Spotkanie odbędzie się 14 marca o godz. 15.00 w Sali Dydaktyczno-Wystawowej Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu. Wstęp wolny.