Koncert laureatów 4. Młodzieżowego Przeglądu Teatralnego już za nami!

7 marca 2023 w budynku Resursy Obywatelskiej odbył się koncert finałowy 4. Młodzieżowego Przeglądu Teatralnego, którego organizatorem była nasza Biblioteki oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 w Radomiu. Wzięli w nim udział laureaci pierwszych miejsc konkursu: Przedszkole Samorządowe w Zakrzewie, Stowarzyszenie Budujemy Przystań w Radomiu i Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Radomiu. Wydarzenie to nie odbyłoby się bez wsparcia naszych partnerów, którymi są: Teatr Powszechny im. J. Kochanowskiego w Radomiu, Teatr Resursa i Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydentowi Miasta Radomia – Radosław Witkowski. Dziękujemy Rekord Grupa Mediowa za patronat medialny. Dziękujemy sponsorom, uczestnikom i wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie.