Kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno w edukacji humanistycznej – zaproszenie na konferencję

Czy w nowoczesnej szkole jest wciąż miejsce dla wartości uniwersalnych? Próbę refleksji nad problemem wychowania do wartości podejmiemy podczas konferencji pt. „Kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno w edukacji humanistycznej”, która odbędzie się 6 lutego 2023 r. (poniedziałek), godz. 15.00 -18.30 w siedzibie MSCDN Wydział w Radomiu, ul. Kościuszki 5A (sala konferencyjna). Głównym prelegentem będzie ks. prof. dr hab. Jerzy Szymik (Uniwersytet Śląski), wybitny teolog specjalizujący się m.in. w teologii kultury, poeta o uznanym dorobku literackim.

Konferencję organizuje Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Radomiu. 

Zapraszamy do udziału.
Link do zapisów: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/22649/o/-2/w/Radom

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content