Radomskie Centra Kariery za nami!

Frekwencja młodzieży klas 8, chcących zapoznać się z ofertą szkół średnich z terenu Radomia i okolic, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W sali konferencyjnej w ramach Radomskich Centrów Kariery prezentowały się dziś: Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w Garbatce-Letnisku, VII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomiu, Zespół Szkół Plastycznych im.Józefa Brandta w Radomiu, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu, Zespół Szkół Zawodowych im. mjra H. Dobrzańskiego “Hubala” w Radomiu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tym wydarzeniu.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content