Kolejna odsłona “Radomskich harców z książką”

W ramach realizacji projektu czytelniczego “Radomskie harce z książką” nasza koleżanka Bożena Jeżmańska poprowadziła zajęcia pt. “Radom moje miasto” z dwoma klasami siódmymi Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 33 w Radomiu. Podczas zajęć uczniowie mieli sposobność zapoznania się z różnymi ciekawostkami dotyczącymi naszego miasta. Kolejnym etapem realizacji naszego projektu czytelniczego będzie samodzielne wykonanie przez uczniów lapbooka poświęconego Radomiowi, spośród których najlepszy zostanie nagrodzony.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content