Znajdziesz mnie w bibliotece. Książka obrazkowa

XVIII Tydzień Bibliotek to doskonała okazja do zaproszenia Państwa na bezpłatną konferencję “Znajdziesz mnie w bibliotece. Książka obrazkowa” organizowaną przez: Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Bibliotekę Pedagogiczną w Radomiu. Konferencja odbędzie się 12 maja 2021 roku online w godz. 15.00 – 18.00 (połączenie za pomocą aplikacji Microsoft Teams). Do udziału w spotkaniu zapraszamy nauczycieli  bibliotekarzy, nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, wychowawców świetlic i nie tylko. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale należy się zarejestrować elektronicznie do 10 maja b.r. (link do rejestracji: www.rodon.radom.pl/konferencje).

Program konferencji:

15.00-16.00 – “Obraz i słowo – wprowadzenie do książki obrazkowej” – Marta Wiktoria Trojanowska, pracownik Działu Promocji, Miejska Biblioteka Publiczna,
16.00-17.00 – “Kamishibai – magiczna forma pracy z tekstem” – Agnieszka Krzyczkowska, nauczyciel bibliotekarz, Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu,
17.00-18.00 – “Książka obrazkowa: uczy, bawi, inspiruje” Ewa Wziątek, doradca metodyczny, Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.