Nie tacy sztywni, jak ich malują – nauczyciele szaleją w sieci

11 grudnia 2019 r. w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu odbyło się kolejne spotkanie nauczycieli PSP nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu w ramach projektu czytelniczego „Zalajkuj czytanie”. Swoją obecnością zaszczycił nas Dyrektor PSP nr 31 w Radomiu Pan Jacek Nowak. Tematem spotkania był „Sleeveface, żywa okładka i bajka w pudełku”. Szkolenie poprowadzili pracownicy BP w Radomiu: Katarzyna Walczak, Magdalena Markowska i Tomasz Reszko. Następnie członkowie sieci wraz z pracownikami biblioteki wykorzystując aparaty telefoniczne, płyny winylowe i książki, pełni energii, humoru i kreatywności tworzyli własne zdjęcia.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content