Krzysztof Batycki prezentuje swoją książkę “Doktor Tochterman. Życie radomskiego lekarza…”

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Batyckiemu za wczorajszą wizytę w Bibliotece Pedagogicznej i prezentację swojej książki “Doktor Tochterman. Życie radomskiego lekarza, żołnierza wrześniowego i społecznika na tle epoki” . Uczestnicy spotkania zostali zauroczeni opowieścią snutą przez autora, która została wzbogacona pokazem zdjęć związanych z życiem i działalnością dr Tochtermana. Potwierdzają to autografy rozdawane przez dr Krzysztofa Batyckiego oraz dyskusja, która miała miejsce po spotkaniu. Autor nie omieszkał przyłączyć się do zabawy literackiej dopisując nowy wątek w powstającej historii, której twórcami są nasi czytelnicy.
Dziękujemy również za przekazany egzemplarz książki z autografem, który już niedługo będzie dostępny w Czytelni BP.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content