Zaprojektuj swoją przyszłość – STEAM-owe lekcje

STEAM Polska, MSCDN Warszawa, Mazowsze, iSpot Poland, ISKU, OEIIZK serdecznie zapraszają do udziału w konferencji: “Zaprojektuj swoją przyszłość – STEAM-owe lekcje”, która odbędzie się 8 maja 2019 r. w godz. 900-1600 w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie. Tematyka konferencji obejmuje szerokie spektrum najnowszych rozwiązań metodycznych łączących naukę, technologię, inżynierię, sztukę oraz matematykę. Jej celem jest nabycie przez uczestników teoretycznych oraz praktycznych umiejętności projektowania oraz prowadzenia zajęć dydaktycznych w myśl koncepcji STEAM. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną teoretyczne podstawy tematyki STEAM, opinie nauczycieli oraz ekspertów stosujących już STEAM w swojej pracy szkolnej. W ramach konferencji zapraszamy także na warsztaty, podczas których zostaną zaprezentowane zajęcia STEAM – przetestowane w praktyce.

Tematyka warsztatów:

  • “STEAM-owe Lekcje”
  • “STEAM-owe obrazy”
  • “iPad w ręku przyrodnika”
  • “Everyone Can Create iSpot”
  • “Funkcje dostępności i ułatwień dla osób niepełnosprawnych”

Do udziału w konferencji zapraszamy nauczycieli, specjalistów i dyrektorów wszystkich typów szkół i placówek edukacyjnych.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu na adres e-mail: jolanta.czulada@mscdn.edu.pl lub pod numerem telefonu tel. 22 536-60-66 w godz. 8.30 – 15.30.

Pliki do pobrania

Podobne wpisy