“Wkręceni w czytanie”

Nauczyciele ze szkół zaangażowanych w projekt czytelniczy „Wkręceni w czytanie” spotkali się w ramach sieci współpracy i samokształcenia w czytelni biblioteki. Środa – 20 lutego upłynęła pod znakiem sleeveface, czyli fotografii osoby z wkomponowaną okładką książki. W naszym projekcie zadanie to jest przeznaczone dla klasy VII. Przybyli nauczyciele przygotowywali się do jego wykonania ze swoimi uczniami pod kierunkiem eksperta Zbigniewa Trysińskiego. Mamy nadzieję, że zabawa w złudzenia optyczne z wykorzystaniem okładki książki przyniesie siódmoklasistom wiele radości i pozwoli wykazać się kreatywnością.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content