Wielka Liga Czytelników

Zachęcamy do podjęcia współpracy przy realizacji projektu objętego patronatem Ministra Edukacji Narodowej – IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników”. Celem projektu jest promocja czytelnictwa wśród najmłodszych i ich rodzin. Podczas konkursu uczniowie rozwiązują testy nawiązujące do treści przeczytanych książek i zdobywają sprawności czytelnicze. Rywalizacja przebiega w czterech etapach: szkolno – bibliotecznym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Jako Koordynator Wojewódzki tego przedsięwzięcia kierujemy zaproszenie do bibliotek, szkół i instytucji kultury z naszego regionu.

Jak możesz pomóc?

• Zostań Koordynatorem Szkolnym,
  • Zostań Partnerem Projektu: pomóż zorganizować uroczyste podsumowanie projektu (występ teatru szkolnego, wystawa prac plastycznych, kiermasz książek itp.) w naszej bibliotece.

KIEDY: Termin nadsyłania zgłoszeń dla kandydatów na Koordynatorów do 30 listopada 2018 r.

Uroczyste podsumowanie projektu : 10 maja 2019 r.

GDZIE: Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu, ul. Kościuszki 5A

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ: