Wystawa prac plastycznych dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie

Zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie. Prace wykonano różnorodną techniką. Są to rysunki, wyklejanki, figurki z masy solnej, prace tkackie, a także rękodzieło powstałe w pracowni krawieckiej. Na wystawie przedstawiamy prace zwycięzców i wyróżnionych w kategoriach : Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i oddziały przedszkolne.

Ośrodek funkcjonuje od roku 1984, a Organem Prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Lipsku. Placówka obejmuje Szkołę Podstawową, Gimnazjum, Szkołę Specjalną Przysposabiającą do Pracy, oddziały przedszkolne, prowadzone są także zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.

Prace można oglądać od 17 września do 31 października w Centrum Internetowym i w Wypożyczalni Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content