Radomskie Kadry Kultury

Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu czeka na Państwa zgłoszenia do projektu „Radomskie Kadry Kultury”. Projekt ten skierowany jest do wszystkich zainteresowanych organizatorek i organizatorów życia kulturalnego w Radomiu i powiecie radomskim, zarówno zrzeszonych, jak i freelancerów: pracowników instytucji kultury i organizacji pozarządowych, animatorów kultury, niezrzeszonych działaczy społecznych, artystów, menedżerów wydarzeń kulturalnych itd.

Udział w Programie jest bezpłatny. Rekrutacja rozpocznie się 15 czerwca 2018 i potrwa do 15 lipca 2018 roku włącznie lub do wyczerpania miejsc. Program jest realizowany w ramach projektu „Rozwój kadr kultury powiatu radomskiego”, współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu „Edukacja kulturalna”.

Więcej informacji na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr” w Radomiu