Wyniki konkursu “(Do)wolność czytania – czytam jak chcę!”.

15 maja 2018 r. decyzją Komisji Konkursowej laureatami konkursu fotograficznego “(Do)wolność czytania – czytam jak chcę!” zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Radomiu zostali:

  • Aldona Kaim  – praca pt. “Kiedy trudno pogodzić dwie pasje” –  I miejsce,
  • Edyta Karwat – praca pt. “Czytam do upadłego” – II miejsce,
  • Katarzyna Paździur – praca pt. “Prawie jak w Śródziemiu” – III miejsce.

Nagrody w postaci rodzinnych gier planszowych zostaną wręczone 15 maja 2018 r. o godz. 16.15 na zakończenie obchodów Tygodnia Bibliotek w Bibliotece Pedagogicznej w Radomiu. Wszystkie prace zgłoszone do Konkursu zostały zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej, która zostanie otwarta 24 maja  i potrwa do 22 czerwca 2018 r.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział we wspólnej zabawie a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

 

 

Drodzy Czytelnicy!!!
Rusza nowy Budżet Obywatelski Mazowsza na rok 2023, a w jego ramach nasz projekt “Zielona Czytelnia” (numer: 138).

Celem tego projektu jest stworzenie miejsca odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców miasta oraz czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu przy ul. T. Kościuszki 5a. Zachęcamy nie tylko naszych czytelników do włączenia się w projekt i poparcia go. Serdecznie prosimy o oddanie głosu.

Więcej informacji o projekcie “Zielona Czytelnia” pod adresem www – https://bom.mazovia.pl/projekt/1268#project-preview-overlay

Skip to content